header3 bg4

Kariéra

Hledáme do týmu MANAŽERA OBCHODU

Náplň práce: zpracovávání poptávek, tvorba cen. kalkulací, rozpočtů, jednání o cenách, komunikace z výrobou, dopravci

Požadujeme: SŠ vzdělání (ekonomické), práce vhodná i pro absolventy, znalost cizího jazyka (AJ/NJ), znalost MS Office (Excel, Word), reprezentativní vystupování, spolehlivost, flexibilita

Nabízíme: zázemí moderní a stabilní výrobní společnosti, práce v menším obch. týmu, zaškolení, odpovídající fin.ohodnocení, fixní plat, premie, 13.plat, příspěvek zaměstnavatele na stravování

Plat 25.000 - 35.000 Kč

Staňte se členem našeho silného týmu a rozjeďte svou kariéru s námi.

Hledáme operátory výroby

Náplň práce: nastavení stroje, průběžná kontrola kvality fólie, práce vhodná pro muže, předchozí praxe není vyžadována, uchazeče zaškolíme, práce ve třísměnném provozu (8 hod. prac.směny), příplatky za noční směny

Požadujeme: zručnost, samostatnost

Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení skládající se ze základní mzdy + dlouhodobé osobní ohodnocení + bonusu za odpracovaný měsíc od vedoucího úseku, příspěvek zaměstnavatele na stravování, 13.plat

MOŽNÉ UBYTOVÁNÍ V AREÁLU FIRMY